Sette pris på mannen :-)

Lynn87

Snart mamma til to <3
Tilgangsansvarlig
Mailykke <3
VIP
Som mange vet har jeg vært mye dårlig som så mange andre her inne og jeg har virkelig lyst å finne på noe ekstra for mannen min når den værste kvalmen er over så han skjønner hvor mye jeg setter pris på at han har holdt ut og pleid meg de siste ukene.
Noen som har noen fine ideer for hva en kan finne på? Det kan jo være litt moro å dele ideer? Kanskje flere som tenker det samme?

En føler seg jo rimelig usexy også med luft som kommer ut til alle tider og kaster opp og ja i det hele så synes virkelig synd på han til tider.

Sent from my GT-I9300 using BV Forum mobile app
 
Vet at min hadde satt pris på massasje og sex :p haha
Men også sånn gavekurv med godis, ett blad, øl og kanskje ett nytt headset!!

Er ikke helt på den 'ta med på overaskelsestur' greia så vi finner heller på ting i heimen ^^


Sent from my iPhone using BV Forum
 
En helg med fri, kino og middag ute ? Invitere guttegjengen hans hjem på pizza og øl?
Min mann er hjemme og har vært på visning på ny og større leilighet til oss han. Og jaggu meg la han inn bud også:-) så jeg tror han har det bittelitt kjekt uten meg jeg ;-)
 
Her i gården er det nok sex som hadde blitt satt mest pris på :P lite sex her om dagen pga hyperemesis og risikosvangerskap :P så han gleder seg nok til alt er på stell igjen ja.
Så ja: sex!
en skikkelig helaften hvor dere koser dere sammen og spiser en god middag også..
evt, kanskje det er noe han ønsker seg som du kan overraske med?
 
Back
Topp