Senge Uro?

Vi at! Syns den hjelper godt når han skal sove og har noe å se på før han sovner :p
 
Har ikke men kan tenke meg at den bare ville blitt brukt så jeg kunne løpt på do ;)
 
Har ikke...Men, har vurdert å ha det i håp om at han kunne sovne til dens nærvær istedet for mitt...Men,jeg tror vel egentlig bare at den planen fungerer i mitt hode:P
 
Vi har, bruker den bare en liten stund. Mens hun faller til ro i sengen. Men må skru den av etterhvert for da vil hun bare leke ;)
 
Vi har ikke, og her tror jeg det hadde hatt motsatt effekt. Tror hun hadde ville leke med den isteden for å bli rolig :p
 
Nei, vi har med vilje ikke skaffet oss det. Ville helst at han skulle finne roen uten sånn type stimuli. Og det har gått kjempefint :-)
 
Nei det har vi ikke. Når frøkna ligger i senga er det for å sove. Trenger ingen forstyrrelse-momenter der ;)
 
Nei det har vi ikke brukt denne gang. Søstera ble helt vill av den så vi er klok av skade ;)

BV App ★
 
vi har, fikk den med senga vi kjøpte brukt, og snuppa er skikkelig fasinert av den, virker ikke som den distraherer a når a skal sove, men virker som a koser seg med musikken :)
 
Nei, det har vi ikke. Ville ikke venne henne til sånt, i tilfelle hun da blir avhengig :p
 
Har sånn med sauer i tre som henge i taket.. Han bare kikke på an..rekke ikke opp

Sent from my LT25i using BV Forum mobile app
 
Ja vi har uro med musik, men brker bremusikken.
Slår aldri på uroen med lyset og at den snurrer rundt for da ligger hun våken.
Men musikke sovner hun fint til :)
 
Back
Topp