Satt inn to egg???

Vi satte inn to perfekte egg og var på ul i går. Der var det en liten tass med bankende hjerte og selv om hun leita godt kunne vi bare se en[;)]
 
Satte inn to fine egg.
Et av disse utviklet seg til prinsen som er ventet om ikke lenge.[:D][:D]
På ultralyd i uke 8 var det bare en eggsekk, vet ikke om det har vært flere tidligere..

Spennende tid foran dere frem til neste ul... [:D]
 
Spennende[:D][:D][:D][:D]
 
Er jo ofte at så tidlig som jeg såg det, at den bare forsvinner liksom, til den ordinære UL. Er visst mange tvillinger som forsvinner... men jeg håper nå at begge er der inne... [:D][:D]

Men det virker som de fleste som setter inn to egg, og blir gravide, blir gravide med en og ikke to ...
 
jeg satte inn 2 egg og fikk tvillinger 01.01.09. :) glad for at jeg satte inn 2 og fikk 2 de betyr alt for meg :)
 
Kjekt å høre hvordan det har vært med dere[:D] Det viktigste er jo selvsagt at det er en baby der inne, men hadde syntes det var stas med to [:D][:D] Får vel bare smøre meg med tålmodighet å se den 27!!!!! 
 
Satt inn to flotte egg, og 01.04.10 kom det ut to flotte gutter[:D]
 
Fekk satt inn to egg, men er nå gravid med en liten bølle [:D]
Var på UL i uke 8, såg då bare en fostersekk.
 
Ser ut til at de fleste som har satt inn to egg ,ender opp men en baby [;)] Er jo såå spennende dette !!!![:D][:D][:D] 
 
Kjempe spennande dette her[:D]

Eg satte inn to fine egg og blei gravid med ein perfekt baby[;)]
 
satte inn 2 fine egg venter nå på et stk baby. termin 11 august

ivf bloggen min : www.babyknappen.blogspot.com
 
Jeg fikk satt inn 2 egg, men på ul i uke 8 var det bare én sprellende liten bamsemums. Så det andre egget har gått til grunne, men kan ikke ha blitt støtt ut siden jeg ikke hadde noen blødninger.
 
Back
Topp