Du bruker en utdatert nettleser. Det kan hende den ikke viser dette eller andre nettsteder riktig. Du bør oppgradere eller bruke et alternativ nettleser.
Fikk positiv test i går, begynte å blø i går. Testet igjen i dag, å da ble testet sterkere. Betyr det at jeg ikke har mistet eller har det ikke noe betydning?
Både at du mister men fortsatt har hcg i kroppen, men også at det bare er en "vanlig" blødning og at spiren sitter der ennå. Krysser fingrene for det siste.
Jeg vet ikke om det er noe vits å ringe legevakta heller? Det er vel lite de kan gjøre verken fra eller til. De ser vel ingenting på ultralyd heller.
Kan være alt fra en ufarlig blødning til at du mister en tvilling til at du mister den ene som evnt er inni der. Om du nettopp har fått positiv test vil de vel ikke kunne se noe på ul så beste er vel hcg prøve med 3-4 dagers mellomrom for å se om det er stigning.
Masse lykke til!