Sånn....

bakemamma

Elsker forumet
Da var andre time hos jordmor over. Blodtrykk er fint, urin er fin, alt er fint. I dag sender hu henvisning til tidlig UL, med bedre forklaring enn det legen min ga.
Så krysser fingra for at jeg får det denne gangen. Hu ville at jeg skulle få time rundt uke 12, så da er vi optimistiske på at vi klarer oss så langt denne gangen.

Det neste som står på papiret nå, er å bestille time hos legen for blodprøver. Det gjøres så fort han komemr tilbake fra ferien.

Neste jordmortime er uke 13+4
 
Så bra;)deilig med positive resultat;)krysser fingrene for at d går bra med spiren din:) lurer litt på tidlig ultralyd jeg også mn får se hvordan det går hoss jordmor torsdag om jeg får høre hjertelyd;)
 
Håper virkelig det går din vei denne gangen :)
 
Takk begge to :-)
Jeg tør ikke helt glede meg riktig enda over svangerskapet, selv om jeg går å tenker litt på åssen det vil bli fremover.

Vims86:
Heldig du som kan finne hjertelyden :-) Det ville ikke jordmor prøve på med meg, men så er jeg ikke mer enn 8+6 i dag da... Og jeg ville nok blitt enda mer deppa hvis vi ikke fant den ;-)
 


miss daisy skrev:
Håper virkelig det går din vei denne gangen :)



 
Andre jordmortime allerede? jeg fikk ikke tildelt en før i oktober, og jeg blir uke tolv til fredag :o
 


Fucoc skrev:
Andre jordmortime allerede? jeg fikk ikke tildelt en før i oktober, og jeg blir uke tolv til fredag :o


Hu tok meg inn med en gang jeg testa positivt, fordi jeg allerede har mista to ganger.
Jordmora her er utrolig grei egentlig, og veldig lett å prate med. :-)
 
Back
Topp