Så varm

Alvilde_86

Betatt av forumet
Fikk satt inn egg torsdag sist uke, og er så varm på puppa og de er litt ømme, og varm ellers på kroppen. Ikke febervarm, bare varm.. Sambo kommenerte det også, for jeg har alltid pleid å måtte varme meg på han! :)

Er det andre som har vært varme i rugeperioden? Var dere gravide eller ikke?

Tankene svirrer hele tiden, så er det alt for tidlig å teste [:)]
 
Så spennende Alvilde [:D]
Jeg ble ekstremt svett og varm før jeg testet[;)] Svettet i anikte, noe jeg aldri gjør til vanlig. Slik var det både på dette og sist forsøk.

Krysser alt for deg !!!!! Håper testen din blir positiv om en uke[:D][;)][:D]
 
Ja, syns det er passelig når det er 21 grader inne nå, før hadde jeg frysi da [8D] Syns det var godt å fyre i peisen før forsøket, men nå holder jeg på å daue når sambo syns det er passe eller litt kaldt [8|] Forstår ingenting jeg [:D]

Går det greit med deg? Er du sm? [:)]
 
Ja det er rart det der. Går her i t-skjorte nå, å svetter. Er ikke mer enn 22 grader inne. Normalt fryser jeg da[;)]

Er sm ja. Veldig kvalm til tider, men det går opp og ned. Hadde en bra dag i går, litt mer variert i dag. Men kan ikke klage [;)] Er glad jeg har symptomer jeg[:)]
Første svangerskapskontroll på tirsdag, så det blir spennende. Nytt ul 4 januar[:D]
 
jeg frøys mye under rugeperioden..spesielt på beina..og jeg er gravid[:D]
 
Back
Topp