Ryggvondt

Babyhåp :)

Andre møte med forumet
Hei. Jeg sliter så veldig med vondt i korsryggen etter endt dag på jobb. Når jeg slapper av litt og skal opp å gå igjen, så er det så vondt at jeg ikke klarer å gå oppreist. Er det flere som har det sånn eller har hatt det før? Jeg er helt blank på dette området så fint om noen kan hjelpe meg :))
 
Syntes du skal ta en tur til legen din... Ryggen blir jo belastet under et svangerskap og bare mer og mer jo tyngre magen blir.. Viktig å kjenne på kroppen hvor mye den tåler og ta fatt i tingene tidlig og heller en gang for mye ;) Håper det er fort forbigående.. Hørtes ikke no godt ut :(
 
Jeg kan få det etter trening eller mye ståing eller for mye sitting. Men har vært plaget med bekkenløsning de andre graviditetene så er sikkert noe sammenheng der. Men det som funker best for meg er å ta knipeøvelser hver dag. Men nå er det jo ikke sikkert det er det samme som plager deg :)
 
Back
Topp