Rugedag 8

Amanita

Betatt av forumet
Jeg er på rugedag 8 i dag og jeg klarte ikke å holde meg selvfølgelig og tok en test som viste negativ:( Hvilken rugedag har dere testet positiv/svak positiv?
 
Jeg testet negativ på rugedag 11, og så positiv på dag 13. Ikke legg noen betydning i dagens test! Krysser fingrene for deg!!
 
Testet svakt positivt på rugedag 12 (innsett=rugedag 1).
For tidlig å se noe på rugedag 8! Ville ventet til minst 11 hvis jeg var deg... :)
 
Det er altfor tidlig, så senk skuldrene og vent minst tre dager til. Testet pos på rugedag ni på ettermiddag, men jeg hadde et veldig, veldig høyt hcg-nivå på det tidspunktet med to spirer i magen. Lykke til videre med rugingen!
 
Det var veldig tidlig. Senk skuldrene og prøv igjen senere. Det er jo en grunn til at man har en dato, for sjansen for riktig er jo next to nada så tidlig:) Prøv å gjem testene til du har prøvedag! TJOBING! Den kommer nok til å vise positiv skal du se ;)
 
rugedag 10/11
 
Her testet jeg rugedag 12, veldig svak da :) men positiv :)
 
Rugedag 10, men da måtte jeg bruke godvilje til. men ruge dag 12 så kunne man se det
 
Back
Topp