Rer du opp sengen hver morgen?

Nei kun når jeg bytter på senga eller noen av en eller annen grunn skal inn dit å se :-)
 
Vi har dobbeldyne, så jeg pleier bare å strekke den ut så den ikke er i en krøll, da er jeg fornøyd :)
 
Rer senga en sjelden gang. :P Mannen gjør det mest, men skjer ikke så ofte da heller. Jeg ser liksom ikke nødvendigheten ved det.
 
Rer opp sengen hver morgen, så samt ikke mannen sover etter nattevakt eller katten ikke gidder å stå opp. Da rer jeg sengen på ettermiddagen:)
 
Det gjør jeg ikke :P
 
Nei, kun når eg legger på reint sengekle :)
 
Veldig sjelden det blir gjort ja...
 
Her res det opp hver dag :) Liker at det ser ryddig og pent ut, selv om vi aldri har "besøk" der inne ;-)
 
Sambo rer opp - henger dynene til lufting over rekkverket i trappa ;) Så legger han de pent på plass etter noen timer :) *smaks på han, jeg hadde aldri gjort det :)*
 
Her res det opp hver dag :) Liker at det ser ryddig og pent ut, selv om vi aldri har "besøk" der inne ;-)

Samme her! Syns også det er deiligere å gå til sengs når senga er redd opp. Hehe
 
Back
Topp