Reisetrille

Et kallenavn

Glad i forumet

Noen som kan anbefale en grei reisetrille for et par ukers ferie?

Skal helst være litt god å trille og ikke bråke så mye når man triller. 

Vil også at ryggen skal kunne legges ned. (Skal brukes mest som sittevogn, men greit om barnet kan ta seg en lur i den også)

Finnes det noe sånt som tar litt mindre plass enn den vanlige vogna, eller er det like greit å ta med vanlig vogn?
 
Vi har 4 me Fusion. Har ikke brukt den så mye enda, men virker god så langt. Lett og enkel å slå sammen. Ryggen kan legges nesten helt ned, og den har kalæsje (noe jeg liker). Følger med en reisebag til å ha den i, f.eks hvis man skal på fly, så kan den (visstnok) gå som håndbagasje. Hovedgrunnen til at vi valgte den, er at man kan sette på adapter til MaxiCosi cabriofix, så nå som vi skal ha en til, kommer den til å bli brukt som en "butikktrille" i den perioden vi har det bilsetet til babyen, i tillegg til en ekstra trille/Reisetrille til 2-åringen.
 
Vi var på Rudo og kjøpte en Trollervogn som var satt ned til 895,- (?) for 2 dager siden fire svingbare hjul, ryggen kan taas ned, to koppholdere, kjempestor "kurv" under, stødig, lett og enkel å ta opp og ned. Har vært en velsignelse så langt i ferien! 
 
Back
Topp