Regntøy test i Forledre & Barn

Skrullemor

Glad i forumet
Sitter å leser bladet her samtidi som jeg er innpå her hos der, tror jeg begynner å bli litt hekta [8|] Men samma det... De tester regntøy fra Kappahl, lindex, polar o. pyret, abekp, kids comfort, helly hansen, ellos, north 66, europris og H&M. Testens vinner var Kappahl sin til kroner 398,- og lindes sin til 498,-, og testens taper var H&M sin. Billigst er best - og dårligst. Reima var ikke med i denne testen.
 
Nope.....
 
Var dette test av regntøy til de minste?
Forestiller meg at regntøy til de aller minste skal tilfredsstille andre krav enn til de litt større barna nemlig..
 
Står ikke alder på denne testen da...... Står bare test av høstens regntøy til barna!
 
Og ikke hadde de med Reflex sitt....
 
Storesøster har nå måttet byttet størrelse, så vi tok hjem det hun har brukt i barnehagen i nesten 1,5 år. Har bare hatt det hjem for å vaske det og aldri studert det.
 
Må skryte litta av det altså. Hun har brukt det masse og det ser ubrukt ut. Hun har ikke blitt våt i det og det virker til å være veldig slitesterkt.
 
Vi har kjøpt nytt slikt til henne og til lillesøs....
 
Det har før vært enten nr 1 eller 2 i test....
 
Back
Topp