Regn ble til sol

Lucmam+Vic

Gift med forumet
og jeg hadde tenkt meg en trilletur med lille, men gjett hvor vogna var... Jo, den var i bilen som mannen hadde tatt til jobb idag. Ja, ja jeg får heller trille litt imorgen, da. Nå ligger vakringen min i vugga si og sover, lurer på om jeg skal innta horisontalen litt jeg, også.

Hva skal dere idag, da, damer?
 
Ut på labbetur:):) sola skinnerfor første gang på mange dager:)
 


*Elinus* skrev:
Ut på labbetur:):) sola skinnerfor første gang på mange dager:)


Så herlig. Det er ingenting som slår en solskinnsdag etter mange regnværsdager! Nyt
 
Her er det planleggingsdag og alle tre ungene er hjemme. Jeg er svett.

 


Papillon skrev:
Her er det planleggingsdag og alle tre ungene er hjemme. Jeg er svett.


Hehe, uff, ja det skjønner jeg godt at du er. Da skjer det noe hele tiden, tenker jeg. Kos deg med alle barna idag.

Her er eldstemann på skolen, men er ferdig nå kl.13, og da tar mor og barna seg en tur på biblioteket. Må ha litt lesestoff til skolegutten vår. Han elsker å bli lest for, og jeg elsker å lese for han også.
 
Øver meg på å være alene hjemme med babyene uten hjelp. Stort sett har pappaen eller venner/familie alltid vært her siden de ble født. Nå må jeg snart lære meg det selv føler jeg, men det er gørrskummelt. Når begge skriker samtidig og storesøster river kjøkkenet eller klatrer oppetter veggseksjonen og svetteperlene pipler i panna på meg er det veldig fristende å bare ringe noen ;)

Så nå er storesøster i barnehagen og pappaen på jobb og jeg og guttene skal kose oss alene hjemme. Starte i det små.. :) Men jeg kan si med en gang at det nok blir en god stund til jeg får med meg alle tre og triller tur bare for å gjøre det. Med tre som skriker, spiser og driter etter tur tar det gjerne to timer bare å komme seg i bilen.. ;)
 
Back
Topp