Noen som har satt seg inn i hvilken man burde velge? Er dette noe man kan kjøpe brukt? Ser første str er til 15kg men når blir de det liksom?
Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
Notat: this_feature_currently_requires_accessing_site_using_safari
Høres ut som et deilig sted å feriere! Viktigste er at dere har en vest og at den er beregnet for riktig størrelse. Vester er ikke noe man kjøper for stort og vokser inn i. Om vesten er et par år gammel gjør ikke noe.Skal på hytta og hytta er på en øy dvs at vi må ut med båt. Er der 1-2 uker i året.
Veldig idylliskHøres ut som et deilig sted å feriere! Viktigste er at dere har en vest og at den er beregnet for riktig størrelse. Vester er ikke noe man kjøper for stort og vokser inn i. Om vesten er et par år gammel gjør ikke noe.
Den satt jo veldig fint på daJeg kjøpte Helly Hansen sin 5-15 kg. Foreldrene mine har båt, og vi er ganske ofte med dem på hytta, så den kommer til å bli brukt [emoji4] kostet 500kr på xxl.
![]()
Den satt jo veldig fint på daJeg får dra innom å se på de. Brukte jo 1000,- på bikkja sin så dette er jo billig i forhold [emoji23]
Ikke jeg heller hehe... De hadde også en sykt kul rød Kaptein Sabeltann vestHaha [emoji23] de hadde i rosa også, men ingen "guttefarge" [emoji20] personlig liker jeg ikke orange noe særlig [emoji28] meeen det spiller kanskje ikke så stor rolle [emoji23]
Den har vi og kjøptBle EliasVar den eneste de hadde på gsport og gult er kult [emoji108]
Denne har vi også til eldste, han er straks 2 1/2år og 12kg med bleie og klær [emoji846] Men tenker vi kjøper ny til han også får lillesnupp hans [emoji2]Jeg kjøpte Helly Hansen sin 5-15 kg. Foreldrene mine har båt, og vi er ganske ofte med dem på hytta, så den kommer til å bli brukt [emoji4] kostet 500kr på xxl.
![]()
Takk for tips!Bare hver obs på at 15kg er inkludert bleie og klær så om barnet er 13/14kg ville eg gått for neste vektklasse [emoji846] (lite sannsynlig at noen av disse januarbabyene er så store enda, men hver obs til neste år [emoji846])
Bare hver obs på at 15kg er inkludert bleie og klær så om barnet er 13/14kg ville eg gått for neste vektklasse [emoji846] (lite sannsynlig at noen av disse januarbabyene er så store enda, men hver obs til neste år [emoji846])
Er det eg er blitt fortalt av båtfolk, så tenker det er bedre å bytte fortidlig enn for sentNå har ikke jeg sjekka oppdrift på disse små redningsvestene, men bruker å være rikelig å gå på, og kiloene er veiledendeskal sjekke jeg. Det er der det står ett tall og N