Pseudotvillinger i mars!

Bea.utiful

Andre møte med forumet
Hei!  nå er mitt førstefødte barn 9 mnd. og jeg er 10 uker på vei med nr. 2!!  dette blir spennende!  flere med snart to tette?
 
Gratulerer så masse!!! :) åj, det var veldig tett! De får nok masse glede av hverandre! Blir ikke særlig tett her, ganske nøyaktig tre år.
 
Ja her har jeg en på ni mnd og er i uke 10 selv. Har også en gutt født i 09. Så dette blir tredje.
 
Mellom mine første er det 19 mnd mellom, nå blir det 2 år nesten mellom de to yngste. Så tre ganske så tette her :)
 
Hei! Gratulerer :) Jeg venter også veldig tette, venter nr 3 nå. Har en gutt på 5 år, og en gutt på litt over 6 mnd :) Så her blir det knappe 13.5 mnd mellom de!!!! Så dette blir spennende å travelt :)
 
Vi får ca 18 mnd mellom våre to :9 Så blir tette, men ikke SÅ tette ;) hehe :)
 
Har en gutt på 9 mnd og ei jente på 3 år:)
 
Gratulera så masse:) jeg har ein gutt på 3 år, ei jente på 13 mnd og ein unge i mars:) så er tette her og:) men da synes jeg bare er kos:)
 
Her har vi en datter på 10,5 mnd og venter barn nummer 2 i mars/april :-)  Gleder oss veldig! :D
 
Back
Topp