Plutselig stikking i ryggen.

Stallkjærringa

Forumet er livet
Tilgangsansvarlig
Novemberlykke 2015
Høsthjerter 2017
Maiblomstene 2020
Junilykke 2020 ♡
Ja, som overskriften sier så har jeg ved flere anledninger idag kjent en plutselig stikking i ryggen som gjør vekdig vondt. Varer bare noen sekund før det er borte igjen.

Det jeg lurte på var om flere har følt det eller har det sånn?
 
Vanskelig å si om det er det samme, men får stikkefølelse i korsryggen selv pga mitt skjeve, låste bekken.. Kan hende du også har fått litt bekkenplager..??
 
Har tenkt tanken om jeg har begynt å fått bekkenplager ja. Men vanskelig å vite hva alt er for noe når en er førstegangs og kroppen endrer seg så raskt..
 
Kan være bekkenet ja! Jeg får sånne hekseskudd innimellom. Ellers kan det være at babyen presser på nerver. Jeg får endel sånt, bare i magen.
 
Jeg får stikk både her og der, men de i bekkenet er nok en låsning. Særlig kjenner jeg det litt på den ene siden.
 
Back
Topp