Du bruker en utdatert nettleser. Det kan hende den ikke viser dette eller andre nettsteder riktig. Du bør oppgradere eller bruke et alternativ nettleser.
Er det vanlig med spesiell oppfølging dersom man har hatt en SA, i mitt telfelle tror de det var svangerskap utenfor livmoren, og når man da blir gravid igjen?
Har lest om noen som har hatt UL i 6 uke osv. fordi de i hadde hatt SA tidligere.
Jeg har mistet to ganger før. Etter første gangen fikk jeg time hos legen med en gang jeg visste jeg var gravid. Jeg ble sendt videre til Ullevåll samme dag. Da konstaterte de at jeg kanskje hadde svangerskap utenfor livmoren. Hadde heldigvis ikke det, men spontanaborterte uheldigvis.
Jeg hadde en syklus og har blit gravid igjen. Fant ut at jeg var det på mandag. Ringte legen tirsdag og har vært hos ham i dag. Vi har tatt masse blodprøver. Jeg skal til ul på mandag, de pratet om at jeg skulle få en hormonsprøyte.
Er det noen som har vært borti det?