Oppdatering

ønskebarnet

Glad i forumet
Hvordan går det med dere jenter? Har ikke vært her inne på EEEEVIGHETER, så lurer veldig på hvordan det står til med alle sammen! Har drevet og flyttet, kombinert 100% arbeid og barna (selvfølgelig) den senere tiden. Og nå er vi endelig i hus! Og herlig er det! For et puslespill det har vært å få alle brikkene til å falle på plass slik at alt kunne gå opp.
Ellers går svangerskapet veldig bra :) Er inne til ultralyd hver 2-3 uke for å sjekke vekst og andre eventuelle ting som skulle oppdages. F.eks når jeg var inne til sjekk i uke 23, så kunne overlegen fortelle det at tarmene til jenta mi var som om jeg var 30 uker på vei. Har enda ikke funnet noen grunn til hvorfor det var sånn, så blir ektra godt fulgt opp i tiden framover. 
 Gullet i magen er 15% mindre enn hva hun skal. Så det er såpass at det må følges med. Men hun følger sin egen kurve, og det er jo et poitivt tegn :)
Det var en liten oppdatering fra meg :P Håper det står bare bra til med dere alle sammen 
 
Høres ut som om du har hatt det hektisk ja, koselig at du stikker innom

Med meg og mini er alt bare bra og vi gjør oss klare til å reise 14 dager til Mallorca på fredag. Kunne ikke gledet meg mer tror jeg!
 
Nåja, har hatt noe å holdt på med for å si det sånn :P hehe.

Godt å høre at det står til som det skal!Og ikke mindre misunnelig på deg som skal til syden da! :) Blir nok herlig ja tenker jeg
 
Back
Topp