Ulva Forumet er livet 21 Jun 2011 #1 Noen her som har erfaring fra omskolering via Nav? Hvordan fungerer det? Økonomisk? Lang prosess for å få det godkjennt i Nav systemet? Fortell!!
Noen her som har erfaring fra omskolering via Nav? Hvordan fungerer det? Økonomisk? Lang prosess for å få det godkjennt i Nav systemet? Fortell!!
febbaby Elsker forumet Septembermødre <3 22 Jun 2011 #3 gikk først sykemeldt i 1 år så fikk jeg omskolering. det gikk veldig kjapt egentlig :) men går ned til 66% av lønna di eller noe sånn, så er ikke noe å skryte over :/
gikk først sykemeldt i 1 år så fikk jeg omskolering. det gikk veldig kjapt egentlig :) men går ned til 66% av lønna di eller noe sånn, så er ikke noe å skryte over :/