Du bruker en utdatert nettleser. Det kan hende den ikke viser dette eller andre nettsteder riktig. Du bør oppgradere eller bruke et alternativ nettleser.
skal bare jeg, sambo og barna feire i lag. Orker ikke ha gjester og ihvertfall ikke sambo sin mor og onkel. Krangling og misnøye hører ikke sammen med familiejul. De var her i går og feiret sammen med oss og det gikk ikke så greit.
Var ikke noe særlig hyggelig. Hun poengterte opptil flere ganger at hun hatet julen. Hvis hun gjør det så kan hun heller holde seg hjemme og ikke si det foran ungene. Krangla med broren som ifølge henne hadde vært på fylla lillejulaften (om han var det vet jeg ikke) kritiserte hvordan vi åpnet gavene. Det ble pinlig til slutt. Var faktisk kjempesliten når hun endelig dro i 23 tida på julaften. Da hadde hun vært hos oss siden kl 13. [:-]