Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
Notat: this_feature_currently_requires_accessing_site_using_safari
Man må ikke gjøre det; man kan fint vente til ordniær ultralyd! Det er det jo mange som gjør.Noen som vil dele hvorfor dere drar på tidlig ultralyd? Vurderer å bestille time, men redd for å knytte meg enda mer og at det da blir vonderere om det skulle bli SA.
Akkurat samme som megHar bestilt privat ul 27. sept. Da er jeg 7+5
Ja det blir spennendeAkkurat samme som megBestilte 27.09 jeg også, 7+5! Blir spennende
tiden går jo så sabla seint
Tiden fram til første ultralyd går helt urolig seint! Jeg kan ikke forstå det nesten for vanligvis synes jeg ukene bare flyr avgårde.Ja det blir spennendeNesten så jeg ikke greier å vente, men må jo bare det.
tiden går jo så sabla seint
![]()
Ja, enig! Tiden går såå fort... men ikke frem til tulTiden fram til første ultralyd går helt urolig seint! Jeg kan ikke forstå det nesten for vanligvis synes jeg ukene bare flyr avgårde.
Enig!! Det er liksom mandag, så er det plutselig ny mandag…. Men ikke nåTiden fram til første ultralyd går helt urolig seint! Jeg kan ikke forstå det nesten for vanligvis synes jeg ukene bare flyr avgårde.



