Skal på kontroll i morgen 12+3 Men kom plutselig på at jeg har ikke urinprøveglasd i hus. Ikke vant til å tenke på det Tydeligvis lenge siden sist jeg var gravid. .
Jeg var hos legen i uke 12, men jeg forstod det sånn at jeg skulle få brev om timen i posten. Var det det dere også gjorde?
Jeg var hos legen i uke 12, men jeg forstod det sånn at jeg skulle få brev om timen i posten. Var det det dere også gjorde?
21 dager [emoji5] SYKT spent på kjønn, og gleder meg til å starte å handle litt[emoji16] Lettere når man vet kjønn, mye rosa og blått gitt.
17, herlighet som det nærmer seg[emoji173] For meg er ikke oul noe mer enn terminbestemmelse og eventuelt kjønn, da jeg har fått så tett oppfølging og vet at lille er som h*n skal[emoji28]
Noen spesiell grunn til at du gruer deg?[emoji173] Krysser fingrene for deg, gi gjerne en oppdatering[emoji173]