Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
Notat: this_feature_currently_requires_accessing_site_using_safari
Haha! Nei, house lukter bedre!Kom til å tenke på en ting.. Lukter House og Harry Hole ganske likt eller er det bare hos meg?![]()
Ja, mindre alkohol kanskje;-) Men de er jo i samme sjangeren?;-)Haha! Nei, house lukter bedre!![]()
* æpp'n *
Joa, men ja, mindre alkohyler!Ja, mindre alkohol kanskje;-) Men de er jo i samme sjangeren?;-)
Den saken er herved løst.Åneii nå trodde jeg et sekund jeg var nøtte, og da ble jeg så glad at jeg hadde min egen tråd! men så kom jeg på at jeg er Krysse. Og da ble jeg litt lei meg. Men koselig med nøtte-trååd![]()
Din søting! Du er ikke bipolar da?;-)Åneii nå trodde jeg et sekund jeg var nøtte, og da ble jeg så glad at jeg hadde min egen tråd! men så kom jeg på at jeg er Krysse. Og da ble jeg litt lei meg. Men koselig med nøtte-trååd![]()
HahaJoa, men ja, mindre alkohyler!
Og så ser jeg for meg at harry lukter en smule mer... Møkkete.![]()
* æpp'n *
HihiDin søting! Du er ikke bipolar da?;-)
Fordi jeg liker å gnome (rote i bed og sånt) i hagen, vel!Nøtte! hvorfor er du egentlig hagegnom?
ahaa så der var en mening bak ja!Fordi jeg liker å gnome (rote i bed og sånt) i hagen, vel!![]()
![]()
Hva slags tips, da? Potteroser trives ikke inne, de må ha frisk luft og liker ikke å stå lenge i regnet.ahaa så der var en mening bak ja!tips til potterosene mine som jeg i et fortumlende øyeblikk plantet ut i potte på trappa? tror de har fått knopper... noen røde noen :s
Tips til stellHva slags tips, da? Potteroser trives ikke inne, de må ha frisk luft og liker ikke å stå lenge i regnet.
Men knopper.. Er det lus du mener? Eller blomsterknopper?![]()
Noen av de kan skifte farge. En jeg har hatt hadde tre forskjellige farger på samme tid.Tips til stellkjøpte fem potteroser til dåpen, brukte nesten ale blomstene. Klippet ned og rensket bort alt vissent, lot de trekke godt i vann et par dager og plantet de ut. Hehe roseknopper ser det ut som! syns bare det er så merkelig at de er røde... Men vet jo ikke hvordan jeg best skal stelle med dem, de kan visst vare mange år sa blomsterbutikkdamen
Så gøy! Jeg eeelsker å holde på ute i hagen. Tips mot lus? Har en kaprifol som såvidt greide seg gjennom en tøff vinter. Nå er den angrepet av bladlus...Fordi jeg liker å gnome (rote i bed og sånt) i hagen, vel!![]()
![]()
Hvis du har brennesler i hagen kan du lage neslevann. Det lukter helt jævlig, og virkning er så son så. Jeg måtte ta i bruk sterkere saker på rosrne mine..Så gøy! Jeg eeelsker å holde på ute i hagen. Tips mot lus? Har en kaprifol som såvidt greide seg gjennom en tøff vinter. Nå er den angrepet av bladlus...