Når sover de gjennom hele natta?

Hemmeligfrøken

Forumet er livet
Desemberglede 2015
Altså ikke hvor gamle men NÅR sier man det egentlig?? Hva er natta liksom?? Hvor mange timer sammenhengende sover man?? Med eller helt uten mat? ;)

Jeg synes jo i grunn frøkna her har sovnet gjennom natten lenge allerede for hun har sovnet 23-24 og våknet for mat 06-07..

Nå de siste to nettene har hun ihvertfall sovet hele natten - fra 20-21 til 06 på morgenen :O spent på om dette fortsetter ;)
 
Mener å ha lest at 5timer eller mer sammenhengende på natt er å sove hele natten når de er så små :-)
 
Tja, hun sov jo hele den natten jeg fikk i natt. Men kaller ikke det sove hele natten.

Vi sovnet på sofaen, og våknet rundt midtnatt. Fikk for å legge oss, men det tok tid, sånn rundt to sovnet vi endelig for natta.så våknet hun for mat 5.30. Og holdt seg våken til det var morgen.

For kort natt

23-06 ville jeg kalt "hele natta", og har ingen ambisjon om det. For unger som er eldre og legges rundt 20 er hele natta liksom 20-06
 
Back
Topp