Ioki snart tobarnsmamma
Betatt av forumet
Buffer skal på plass igjen, men akkurat nå denne måneden så må vi prioritere denne utgiften. Heldigvis så får vi godt med penger til sommeren og bufferen vil da være på plass. Vi får ikke spart noe når utgiftene ble så høye som denne måneden. De er ikke slik til vanlig, ligger som sagt 25000 over hva som er normalt i februar.. Så kutte kostnad er ikke mulig i februar og ikke nødvendig resten av året. Det har vært feil avlesning på vannet vårt som har gjort at vi får en saftig smell fra kommunen nå, det viste ikke vi dessverre.
Så siste jeg tenker på er å få buffer på plass i februar, da er det mye bedre å betale utgiftene sine, komme i null å så starte sparing fra mars av![]()
25k er veldig mye penger for vann... sikker på at det ikke er en lekkasje en eller annen plass? (Hvis det er flere regninger enn bare vann ser du bort i fra denne altså)

