mye kynnere

bjørk21

Forelsket i forumet
de siste dagene har jeg hatt masse kynnere, den ene natta våknet jeg meg mye magesmarter å kynnere. i går kveld hadde jeg uten og overdrive 15 kynnere i timen :O , har roet seg nå. men hva skal til for å vere urolig på om livmoren blir påvirket ? jeg har ikke sakt noe til føden, vill ikke sløse tiden deres vist alt er ok . noen andre som har det sånn ?
 
Er bedre og ringe en gang for mye enn en gang for lite! Skal ikke være så mye kynnere,så hadde jeg vært deg så hadde jeg ringt!
 
Jeg har hatt det på samme måte. Kynnerne kommer ofte idag også, men ikke så mye smerter hittil idag. Ringte føden og de sa at hvis jeg får vondt igjen skulle jeg ringer tilbake.
Bedre å ringe og la de vurdere :)
 
Jeg og tror jeg venter til i kveld for å se hvordan det er da, åå vist det skjer det samme som i går kveld så ringer jeg med en gang ;) takk for svar alle sammen :D
 
jeg har også hatt masse kynnere, da tok di noen bakterieprøver av meg. så er vel lurt å ringe å høre med di:)
 
Back
Topp