Moi77

Papillon

Elsker forumet
Skulle ikke dere på seksukers kontroll forrige uke? Hvordan gikk det? 

 
Jo det gikk bra  Han har vokst som bare det! Var 51 cm ved fødsel og nå var han 58,6 cm ca... Og vekt ved fødsel var 3700 gr (gikk ned til 3290 gr noen dager etter fødsel) og nå var han hele 5030 gr! Det går jammen fort oppover  Må snart ha str 62 i klær. Ellers var han i fin form heldigvis!
 
Oi, han hadde vokst bra da ja! Kjempeflott vektoppgang og helt vilt hvor mye han har strekt seg i lengden. Snuppa vår må også snart ha str 62. Hun var 57 cm for en uke siden. Er enda halvannen uke til vi skal på seks ukers kontrollen, så håper jeg klarer å få i henne nok mat til at hun legger på seg tilstrekkelig. Så du at Milje laget en tråd for seksukers kontroll? Du kan jo legge inn snuppen din der.
 
 
Nei har ikke sett den tråden! Skal legge han inn der ja ;-)

Ja er helt villt så mye han har vokst...! Ble veldig overrasket faktisk. Blir spennende å høre hvor mye gullet ditt har vokst på seksukeren da ;-)
 
Back
Topp