Du bruker en utdatert nettleser. Det kan hende den ikke viser dette eller andre nettsteder riktig. Du bør oppgradere eller bruke et alternativ nettleser.
Hmm her tror jeg rett og slett det blir grillpølser og makroni i dag kanskje hive med litt grønnsaker og en saus. Har ett lite håp om å få i eldstemann litt mat igjen.
Middag ja.. [8|] Et glass vann kanskje..? Nå er jeg aleine også, i tillegg til å være syk! [:-] Mannen reiste nettopp på jobb, ennå han faktisk er syk han også.. Han tenker ikke mye på smittefare nei..[>:]
Har kjøpt sånne tacolefser, og har kjøttdeig, så blir wraps med det vi har i kjøleskapet av det som kan puttes inni en wrap. [:)] Inkludert tzatziki..,.mmmm ..
Tøtta syns det er morsomt og godt, og hun får jo plukke selv hva hun har inni. Innholdet øker stadig, for det var vel stort sett enten kjøttdeig eller maiskorn i begynnelsen [;)]