mmm eg e litt forvirret

susien

Glad i forumet
Jeg vet at det sikkert står svar her inne ett sted.. men nå spør jeglikevel for å vite at jeg ikke misforstår hehe[:)][:)]Jeg tar siste året mitt på skole nå og er ferdig i juni! har termin i november..jeg har ikke krav på å gjøre skoleåret om til stipend sant??
Og så lurte jeg på .. vi må jo jobbe i 6 av 10 mnd.. vil det si 6 mnd før termin?? hvis jeg føder før tiden og jeg hadde akkurat 6mnd, vil det bli mindre da slik at jeg mister retten på penger, eller regner de frem til termindatoen?? heh sikkert litt forvirrende tekst[:)][:)][:)]men håper noen svarer meg, da blir jeg veeeldig glad:)
 
Ja du er pålagt de 3 ukene, det er DA permisjonen din starter!
 
trodde de også gikk ut ifra den siste tiden du arbeidet... hvis du seff ikke bare har gått på skole. I så tilfelle tror jeg det blir utbetalt et engangsbeløp mellom 35 000 og 40 000 kr..Husker ikke helt
 
Back
Topp