Du bruker en utdatert nettleser. Det kan hende den ikke viser dette eller andre nettsteder riktig. Du bør oppgradere eller bruke et alternativ nettleser.
Kjøpt meg en toro pakke med kinesisk szechuan, trenger kun kylling, brokkoli, rødløk og bambusskudd itilegg til toropakka. Ferdig på 30 min! Fikk ikke til å laste opp bilde:/
Pasta med laks, erter og creme fraice hadde vi i dag. Litt hvitløk, sitronsaft, parmesan, fersk basilikum og cherrytomater satt ekstra smak. Kjemperask å lage også
Her har vi hatt godtlevert en uke. Bakt kylling med ratatouille og byggryn en dag, fiskepudding med poteter og gulrøtter og hvit saus hadde vi en dag. Spaghetti med pølser, squash og gresskar hadde vi en dag.
Sliter med å orke tenke middag for helga... Akkurat nå orker jeg ikke tanken på å skulle spise en gang.