Hver uke lager jeg en ukesmeny og handler inn etter hva jeg trenger til å lage den + annet vi trenger i løpet av uken.
Vi er en familie på 2 voksene + 2 barn + 1 baby som for øyeblikket bare spiser melk.
Når jeg begynte å regne på det ser jeg at middagene vi lager koster kr 30,- til kr 200,- for en dag for hele familien.
Hvor mye bruker dere på middagen?
Vi er en familie på 2 voksene + 2 barn + 1 baby som for øyeblikket bare spiser melk.
Når jeg begynte å regne på det ser jeg at middagene vi lager koster kr 30,- til kr 200,- for en dag for hele familien.
Hvor mye bruker dere på middagen?