Endte opp på legevakta idag. Uvi'en er litt bedre, men har fått sår i spiserøret eller magesår. Noen som har erfaring med dette?
Er så vondt
Sent from my iPhone using BV Forum
Er så vondt
Sent from my iPhone using BV Forum
Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
Notat: this_feature_currently_requires_accessing_site_using_safari
Jeg har erfaring med magesår, men ikke under graviditetEndte opp på legevakta idag. Uvi'en er litt bedre, men har fått sår i spiserøret eller magesår. Noen som har erfaring med dette?
Er så vondt
Sent from my iPhone using BV Forum
Er sviende og trykkende smerte rett under brystbenet og også ned mot navelen. Konstant smerte.
Legevakt mannen skjønner ikke hva det er og mente jeg bare kunne bli her over natta å få smertestillende, men da ville jeg heller være på sykehuset over natta- for der kan jeg jo undersøkes eller henvises til undersøkelse av leger som kan noe om dette.
Har du vondt hele tiden på det verste? Og har du sånn konstant sulthetsfølelse som ikke kan bli stilt(har ingen matlyst, men hjelper ikke å spise- blir egentlig bare værre)
Sent from my iPhone using BV Forum