Melkespann

skalblimamma

Flørter med forumet
jeg har funnet to melkespann og husker å ha lest at mange har blitt så glad for å finne det før, men jeg vet virkelig ikke hva jeg skal bruke de til jeg... ;)?
 
Plante blomster i de? Jeg hadde virkelig blitt helt i 100 om jeg hadde kommet over det iallefall :) Synes det er kjempe fint :)
 
jeg har hatt masse greiner med grønneblader i mine melkespann idag, å hatt to flagg i hvert.... hatt de ute på trammen :)
 
føler det blir så langt fra bakken og opp til der det blir plante liksom...
syns de er pene altså :)
 
Mamma har 2 store melkespann, og i dem planter hu blomster, gjerne litt sånn hengeblomster, så blir ikke spannet så nakent!
 
Det er knallfint med hengeblomster i melkespann:) Vi bor på et småbruk så her har jeg en del av de rundt omkring i hagen. Hittil har jeg bare hatt stemor i de,i påvente av at frostnettene og slikt skal bli borte,men snart skal de byttes ut mot noen nydelige hengeplanter:)
 
Back
Topp