Ja okEr det laktose i (melkesukker), så er det melkeproteiner i. Det fikk hvertfall jeg beskjed om på sykhuset![]()
Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
Notat: this_feature_currently_requires_accessing_site_using_safari
Ja okEr det laktose i (melkesukker), så er det melkeproteiner i. Det fikk hvertfall jeg beskjed om på sykhuset![]()
Her begynte jeg så smått og se bedring etter dag 8, så ble det gradvis bedre.Ja merker jeg føler meg litt sær på mat fronten . Men men får ta med egen kake jeg kan spise Heheja du tester dette nå du også ? Jeg er på dag tre nå! Så mange dager igjen før man kan se resultater .
hååååper for oss begge
![]()
OkiHer begynte jeg så smått og se bedring etter dag 8, så ble det gradvis bedre.
Og verre igjen når svigermor serverte saus laget på smør..
Nå syns jeg nesten det er skummelt å spise mat andre har laget, er så mange som ikke tenker over dette med smør.
Jeg skulle holde meg unna alt jaMen jeg fikk beskjed om å holde meg unna melkeprotein, men ikke laktose !? At det er greit ... Hmmm holder deg unna laktose også?
Det skjønner jeg, håper det har god effektOki![]()
jeg krysser fingrene! Mitt eneste håp at det er det som er problemet nå. Vil ha ei som er fornøyd og ingen særlig smerter .
Oi og ga utslag med en gang?
Ja håper!!!! Men holder du deg unna all sjokolade også? Selvom den er melkefri? Fikk beskjed om å holde meg unna det ogsåDet skjønner jeg, håper det har god effekt❤
Den kvelden var det bare skrik og hyl igjen, og litt dagen etter. Hun var helt klart utilpass igjen. Jeg tror absolutt at det hadde en sammenheng.
OkiJeg skulle holde meg unna alt jaTrodde det var melkeproteiner i alt som inneholder laktose jeg!? Usikker på det, men jeg fikk beskjed om å kutte ut alt for en periode
![]()
Hm så rart...vi kunne ikke bruke den med laktose hvertfall pga allergi mot proteinet. Men jeg ville hørt med legen, hvordan det hele henger sammenJa okmen jeg gir henne mme innimellom som inneholder laktose, men ikke melkeprotein! Men sikkert spaltet forskjellig da. Hmmm burde gå over til den som er helt fri for laktose også da... Syns det er greit å få i henne litt mme, for å se om det blir noe fremskritt litt raskere...
Hun sa at det er sjeldent at de små har laktose intoleranse . Så mente det skulle gå fint å gi mme med laktose, men ikke inneholdet melkeproteinet...Hm så rart...vi kunne ikke bruke den med laktose hvertfall pga allergi mot proteinet. Men jeg ville hørt med legen, hvordan det hele henger sammen![]()
Nei, melkefri sjokolade spiser jeg. Hvorfor måtte du holde deg unna det? Vet noen små reagerer på sjokolade, men i små mengder burde gå bra.Ja håper!!!! Men holder du deg unna all sjokolade også? Selvom den er melkefri? Fikk beskjed om å holde meg unna det også![]()
Ja men kan da virke slik ja, at det har en tydelig sammenheng hos deg. Så da må man si ifra til alle om smøret også Hehe
Ja tilfelle hun reagerer på det. Så på sikre siden anbefalte hun å holde seg unna.Nei, melkefri sjokolade spiser jeg. Hvorfor måtte du holde deg unna det? Vet noen små reagerer på sjokolade, men i små mengder burde gå bra.