Maur!!

LilleBall

Forumet er livet
Hvordan i helvete bli kvitt maur midt på vinteren?!
 
 De små ekkle j***** er inne i huset vårt, dreper de jeg ser, men virker jo som det aldri tar slutt!! [:(] Jeg vil ikke ha maur inne!!!
 
Joda, men vet jo ikke hvordan de klarer komme seg inn og kan jo ikke la slikt ligge rundt i huset når vi både har hund og katt og en unge her.. MEn finnes det ikke noe slike bokser da? Sånne som bare mauren kommer seg inn i? [&:]
 
Heeeey [:(]
 
Jo på plantasjen og sånn finnes det sånne bokser mener jeg å huske.
Men maurene blir ikke inni boksen, de tar med seg giften som er inni denne boksen tilbake til tua og dreper resten av gjengen. Da blir du nok kvitt de ganske fort også!
 
ORIGINAL: Maur Asto

Heeeey [:(]

 
 Hehe, sorry altså, men liker virkelig ikke og ha dere tråkkende rundt i huset mitt.. det er sykt ekkelt syns jeg [8D][:D]
 
 Ta skal jeg kjøpe meg ett lager med slike bokser og få uttryddet de små dyra en gang for alle! Takker for svar [:)]
 
Back
Topp