Maserier

Nocturne82

Elsker forumet
Sommerfuglene <3
Kan noen forklare hva dette er og hvordan det kjenner i forhold til andre rier/kynnere? Jeg innbiller meg at det er dette jeg har....hele natta de tre siste nettene
 
er ikke helt sikker, men det er vel svake rier som ikke fører til modning? falske rier blir det vel også kalt? i perioder de siste nettene har jeg hatt rier med ca 10 min mellomrom noen timer, før det så dabber av og jeg sovner. frustrerende at de ikke fører til noe mer..men kanskje i natt?:)
 
Det jeg har ligner på en måte på kynnere, men det er som en krampe i underlivet i tillegg til hard mage og er skikkelig ubehagelig og vondt. Har ikke vondt i ryggen. Den ene følger på den andre, egentlig uten noen særlig pause, og sånn holder det på hele natta. Starter når jeg legger meg. Det hjelper å gå og kommer tilbake uansett hvordan jeg sitter eller ligger. Det blir roligere på morgenen og er ikke like intenst om dagen. Forferdelig slitsomt, for jeg får ikke sove. Det har vært sånn de tre siste nettene.
 
Er som kynnere men med smerter. Hvor er litt forskjell fra person til person.
Du kan ha strålinger i ryggen, menssmerte i magen, stråling nedover bena. Poenget et mer at de bare maser. De tar seg ikke mer opp i styrke.

Men det høres ut som om du nærmer deg nå :-)
 
Æsj, holdt på sånn i 4 timer i går jeg, før det plutselig stoppet opp. Kjipt når det ikke tar seg opp og blir noe ordentlig
 
Slitsomt er det iallfall! I natt var det heldigvis rolig! Deilig å kunne sove på natta, kun avbrutt av diverse doturer ;)
 
På slutten tok jeg meg en paracet før jeg la meg jeg. Da fikk jeg sovet litt bedre.
 
Hadde det førige natt! Hadde så vondt, fikk ikke sove, men etter en time plutselig ble det stopp og sovna som et stein. Trodde at kanskje noe er på gang, men nei......
 
Back
Topp