Tusssi Blir kjent med forumet 9 Nov 2018 #1 Jeg er bare på dag to med lutinus, men i hele dag har jeg vært knallrød i kinn og panne. Noen flere som har opplevd det? Kommer det av lutinusen?
Jeg er bare på dag to med lutinus, men i hele dag har jeg vært knallrød i kinn og panne. Noen flere som har opplevd det? Kommer det av lutinusen?
Lil-17 Forumet er livet Desemberlykke2017 Snøfnuggene 2018 Septemberbarna 2019 Oktoberlykke 2019 10 Nov 2018 #2 Aldri opplevd det. Brukt Lutinus ved fire forsøk.
Tusssi Blir kjent med forumet 10 Nov 2018 #3 Lil-17 skrev: Aldri opplevd det. Brukt Lutinus ved fire forsøk. Klikk for å utvide … Kanskje bare meg da
Lil-17 skrev: Aldri opplevd det. Brukt Lutinus ved fire forsøk. Klikk for å utvide … Kanskje bare meg da