Lukter vondt

Jippi

kommende tobarnsmor :)
Parfymen til mannen min - yndlingsparfymen min altså.. den stinker, brekk meg da mann min ga meg en klem
Håret til jentungen lukter vondt og jeg brekker meg da jeg åpner opp kjøleskapet fordi det luker mat (vondt)
Det nyvaska tøyet lukter vondt. og kyllingfileten lukter surt. Ingen andre merker noe. Så da blir det laks til middag her. på grillen for jeg orker ikke matlukt inne.
Gullet født 10.04.12 på termin
Ny termin 03.02.14
 
Åååffff den håper jeg at jeg slipper :( hadde sånn en uke eller noe bare sist...håper det går fort over med supernesa di :)
 
usj.. Har ekstremt god luktesans for tiden jeg også.

ALLE lukter fis!
og å gå gjennom bakgater og undergrunder er forferdelig. Det stinker urin og røyk :S

Heldigvis så lukter det deilig av parfymene til sambo og meg selv, så jeg sniffer litt ekstra på han :p
 
Huff:-( i dag var jeg innom en klesbutikk og klæra luktet kattepiss:-( handlet ikke der for å si det slik.... :-)


Nr 2 på vei <3 13 februar <3
 
huff:( håper jeg slipper det der. Prøvde å spise kyllingsalat på jobb i dag, smakte surt:( endte opp med det trygge...syltetøy! Når smaksløkene er litt rare, er det jo ikke godt å vite hva som faktisk er surt og hva som er ok;)
 
Huff:-( i dag var jeg innom en klesbutikk og klæra luktet kattepiss:-( handlet ikke der for å si det slik.... :-)


Nr 2 på vei <3 13 februar <3
Jeg klagde til mannen nå.. at det stinker mat på rommet vårt. Etter om og men finner vi en halv tørr riskake som datra vår har lagt fra seg i ei lekebøtte... Åååh. er det mulig. P.s vi er på ferie. Pleier ikke å ha badeleker på rommet vårt. Men det stinker ikke her lenger da.

Gullet født 10.04.12 på termin
Ny termin 03.02.14
 
Back
Topp