atina90 Flørter med forumet 23 Jun 2011 #1 jeg holder på å flytte i ny leilighet så har ikke innternett der på en stund så....men håper å komme på nett igjenn snart :)
jeg holder på å flytte i ny leilighet så har ikke innternett der på en stund så....men håper å komme på nett igjenn snart :)
atina90 Flørter med forumet 25 Jun 2011 #2 endelig blitt ferdig med flyttingen men kjenner det tok på både i rygg å humør...men er eldig gla for vi er ferdig:D off stress!! masse lykke til med flyttingen til deg og høres litt stress ut og flytte rett før babyen kommer!
endelig blitt ferdig med flyttingen men kjenner det tok på både i rygg å humør...men er eldig gla for vi er ferdig:D off stress!! masse lykke til med flyttingen til deg og høres litt stress ut og flytte rett før babyen kommer!