Lekergrind

lykkelig90

Glad i forumet
❤ Juliskattene 2018 ❤
Er det mange av dere som har det? og er det noe man egentlig har bruk for?
er så usikker på om jeg skal kjøpe eller ikke :)
 
har ikke hatt før nå med tredjemann, så absolutt ikke noe man må ha. Hadde klart meg fint uten;)
er ikke noen du kunne ha lånt av først da å sett?
 
jeg har, og har brukt den sia vesla var ca 3 mnd :) men je har brukt den mye for at hu skal få ligge i fred for hunden og katta når a var lita, nå er a oppi der så mor kan gjøre noe i andre rom, eller ut å hente ved... sjelden a er der lenger nå, men er absolutt glad for at je har den
 
Jeg bruker ikke lekegrind på min. Hadde med eldste, men den ble brukt kun 1 gang.

Sendt fra min Samsung
 
har ikke hatt før nå med tredjemann, så absolutt ikke noe man må ha. Hadde klart meg fint uten;)
er ikke noen du kunne ha lånt av først da å sett?
Kjenner ingen som har,så det blir vannskelig. å jeg er ikke så glad i kjøpe brukt. vet jo aldri hvordan "hygene" folk har.
 
Vi har. Trudde jeg skulle bruke den mer enn vi har:p men glad jeg kjøpte den for det.. Kanskje neste barn bruker den mer:p
 
Vi måtte kjøpe en til andremann, for han er overalt før jeg rekker å snu meg.
I dag fjernet vi han fra vinduskarmen, 2 sekunder etterpå gikk blomsten med potte i tusen knas på gulvet.
Litt seinere klarte han å rive ned ett glass fra benken, han klatrer i skuffer.
Så jo det er en nødvendighet :p
 
Vi brukte bare reisesengen som lekegrind en liten periode, men hun gikk fort lei så vi pakka den vekk :) Men så brukte vi den hovedsaklig til å sette hun oppi om vi skulle noe, feks do, lagemat ++ ;)
 
Vi har lekegrind nå, og bruker den ikke mye, men noe sånn at jeg får gått i kjelleren eller do eller noe.

vi kjøpte brukt, det er ikke noe problem det. Det er jo bare å vaske over den det ;)
Dessuten ligger ikke frøkna rett på den matta, jeg har lagt underlag oppi ;)
 
Vi brukte den mye til førstemann..:)
Men med nr 2 ble det bare oppbevart leker oppi der:P
Og nå, med nr 3, har jeg ennå ikke tatt den fram...
 
V kjøpte en lekegrind brukt da han var 5-6 mnd. Bruker den mer og mer nå, for det første er det greit å ha et sted å sette han når jeg går på do eller blir helt opptatt med noe. For det andre trives han veldig godt oppi der. For det tredje er den super å øve på å reise seg oppi ;) Vår er 1x1 meter.

Jeg angrer i hvert fall ikke på at vi kjøpte den og kommer til å ha den fremme lenge :)
 
Jeg har en jeg fikk av ei jeg kjenner. Men den står fortsatt nede i kjelleren. Tenker det kan være kjekt å ha når jeg må ut å hente post eller lignende ærender men hadde ikke brydd meg om å bruke mye penger på det.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Nei vi har ikke vår i bruk... Brukte den som oppsamling til alt annet så vi fant ut det ikke var vits.. :)
 
Vi har etter første, mest blitt brukt til leke kasse, men etter et uhell med ovnen blir den brukt litt:)
 
Vi har det ikke og føler ikke noe behov for det heller :-)
 
Jeg har hatt det hele tiden. Har såvidt brukt den før nå siste uken, brukte den bare som lekeoppbevaring:-P Hun liker å være oppi der, hun øver på å gå rundt inni der. Jeg var overbevist om at jeg "måtte" ha lekegrind når jeg var gravid. Men for meg har det sålangt vært en litt dyr "lekekasse":-P får se om den blir mer nyttig etterhvert.
 
Vi har etter storesøster, og begge har brukt den litt søm baby, til dagsoving. Ellers lekeoppbevaring. Når storesøster ble mobil og vi virkelig hadde behov for den så hatet hun det. Hul hylte så høyt hun kunne då fort hun ble plassert der. Så ble lite brukt. Vi pakket den ned når Vilja var 6 mnd omtrent, for da var det bare oppbevaring for leker.

Sent from my HTC One X using BV Forum mobile app
 
Vi hadde det i noen mnd.. Pakket den vekk for en stund siden da hun sjelden var i den og den bare tok plass!! synes ikke det er nødvendig i den alderen her!
 
Back
Topp