Lano

Speedsjarken

Gift med forumet
Dere syns sikkert jeg er en skikkelig sur kjerring nå, men det får være. 

Kan dere ikke poste Lano-tiggetrådene på konkurranseforumet der de hører hjemme? Jeg gidder ikke å bruke dette forumet hvis jeg skal bli nedspamma av stemmemas, det er ille nok på FB. 

Har hele Lano-konkurransen oppi halsen, for verre spamming skal man lete lenge etter. Det er ikke den søteste som vinner, men den med minst sosiale antenner som torturerer alle andre med linking i hytt og pine.

GAH, ja, jeg er sikkert hormonell...
 
hehe, ja må nesten innrømme at du er litt hormonellneida, tulla=)
plager ikke meg, så jeg ser det ikke på samme måte som deg.
syntes det bare er kos å stemme frem fine bilder jeg. hehe.. 
men ser at det kanskje kan bli litt mye, om det skal komme nye stem på meg innlegg hver dag.. 


 
Haha, jeg kjenner meg SÅ igjenn ! Jeg vurderte og melde på mini, men gidder
virkelig ikke og mase på gud og hvermann for at han skal komme på topp.
Men det irriterer meg grønnt at alle vil stemme fram sin baby :P
Jeg kommer ikke til og stemme på andres barn :P Men ja jeg er ihvertfall
skikkelig hormonell om dagen.
 
Jeg irriterer meg jeg og. Likte ordet tiggetråder, for det er det de er. Og det er vel ikke DET forumet her skal brukes til? Jeg elsker å se på skrytebilder, det er noe annet. Men når folk viser bilder fordi de vil oppnå en stemme, da gidder jeg ikke. Og så syns jeg virkelig at det bør gjøres klart i tittelen hva tråden handler om, så vi som ikke er interessert slipper å klikke oss inn.

En annen ting: å vinne en slik konkurranse handler jo mer og mer om å mobilisere gjennom sosiale medier, og få folk til å stemme uten egentlig å se ordentlig på bildet en gang. Det handler mer og mer om evnen til dette enn om selve bildet, tenker jeg... det bildet som vinner, er ikke nødvendigvis det bildet som flest ville likt. 
 
Er faktisk så lei av hele lanokonk. at jeg har fjernet alle som spammer facebookveggen min fra newsfeeden til det er over. Tipper jeg ikke er den eneste

Hadde trodd at jeg skulle skjønne poenget med denne konkurransen når jeg hadde fått barn selv,men nei...like irriterende i år som i fjor,hehe
 
Faktisk enig... *krmt*
Alle har jo søte barn, det er ikke det. Det er vel egentlig det som er hele problemet, for hvem er søtest? Jeg føler det blir feil å drive og rangere barna etter søthet...
 


~peanut~ skrev:
Kunne ikke sagt det bedre selv! *applaus*


 
Da er jeg også hormonell.. Jeg gidder ikke å stemme på puddingene til de som maser og spammer meg ned. Som jeg har sagt før så gir jeg ikkeno til tiggere, og det gjelder her og på fb også.

Og om jeg en dag føler for å stemme så stemmer jeg på den som fortjener en stemme- det BESTE bildet. Ikke til den som spammer meg mest..
 


Pigita skrev:
Da er jeg også hormonell.. Jeg gidder ikke å stemme på puddingene til de som maser og spammer meg ned. Som jeg har sagt før så gir jeg ikkeno til tiggere, og det gjelder her og på fb også.

Og om jeg en dag føler for å stemme så stemmer jeg på den som fortjener en stemme- det BESTE bildet. Ikke til den som spammer meg mest..


HELT enig i det siste her!
 
Enig med dere jeg og....jeg har meldt på begge guttene....men ikke postet de verken her eller på facebook....EN ENESTE gang =) 
Syns det er kjekkere å komme innpå lano.no og se at de har fått stemmer uten at jeg har tigget etter de =P  Men må innrømme at jeg ikke liker hele konkurransen...hehe....det er veldig lett og stemme flere ganger for dagen viss man bare gidder...var så mangen i fjord som hadde jukset...og då er jo vitsen litt vekke.... jaja =) 
 
hehe... må bare si at jeg har venta på denne tråden
Jeg synes det er kos jeg! En kan jo selv bestemme om en gidder å trykke på den linken eller ei!!
 
Synes i det minste at de som MÅ poste slike tråder kan få frem i overskriften hva det handler om, sånn at sånne som meg (som blir rimelig irritert), slipper å trykke seg inn på de..
 
Helt enig! Kjenner jeg er lei Lano maset allerede jeg! 
 
Det finnes så mye folk skal irritere seg over
Kunne ikke brydd meg mindre jeg, orker virkelig ikke irritere meg over småting, har nok av andre bekymringer ;)
 


*Cutie* skrev:
Det finnes så mye folk skal irritere seg over
Kunne ikke brydd meg mindre jeg, orker virkelig ikke irritere meg over småting, har nok av andre bekymringer ;)



 


*Sperminator* skrev:
Helt enig! Kjenner jeg er lei Lano maset allerede jeg! 


Jeg var lei i fjor :D Synes det er helt greit at folk er med og det er masse søte barn der ute. Bryr meg heller ikke så mye om det , men når 50% av alle facebook statuser er stem på..... HVER dag , og man får opp masse meldinger på chatten og det i tillegg postes tråder her inne- ja så blir jeg lei :p

Så så kjekt en som skrev : Nei vi bruker ikke lano , men Natusan!
 
Back
Topp