Du bruker en utdatert nettleser. Det kan hende den ikke viser dette eller andre nettsteder riktig. Du bør oppgradere eller bruke et alternativ nettleser.
hvor tidlig kan man kjenne kynnere? Er 3dje barnet for min del og er 19 fullgåtte uker. Begynt å kjenne at magen strammer seg og at jeg blir "sliten" nederst ved magen. Kan ikke huske at det startet så tidlig før
Livmoren har sammentrekkning allerede helt i starten av svangerskapet.. Når man kjenner deter litt individuelt, de fleste merker mest i siste halvdel og mot slutten av svangerskapet..
Selv har jeg hatt merkbare kynnere siden uke 14, periodevis plagsomme fra rundt uke18..
Jeg har begynt å kjenne kynnerne mine først nå. Dvs nå skjønner jeg at det er det som skjer. Har kjent samme tidligere, men da har jeg ikke visst hva det var.
Går heldigvis fort over, for jeg holder pusten litt hver gang. Er jo ikke direkte vondt, men jeg må liksom stoppe opp og la det passere før jeg fortsetter med det jeg drev med.