Kynnere,

Smurfine79

Betatt av forumet
12+4 i dag, å voldsomt med kynnere nå i ettermiddag kveld. Hadde sex i går for første gang på lenge, sto msn gjerne kunne få kynnere etter det men nå er det jo ganske mange timer siden og det starta nå i kveld.
Står at det skal være normalt når det er snakk om flergangsgravide, men blir en smule bekymret uansett.
Ikke hjelper det særlig mye når jeg vet om hun som tok ul nå og fosteret hadde vært død siden uke seks. Er det det samme som skjer meg nå? :(
 
Jeg mista på desverre også uke 12, da det hadde vært dødt i flere uker og hadde ikke kynnere... Aldri hørt at det har noen sammenheng. Tror nok alt er bra, mange som har kynnere etter sex som sagt :)
 
Leste noe om magnesium og omega tre så da begynner jeg med magnesium igjen og er flinkere til Åsta omega 3 selv om den gjør meg litt kvalm (synst det er så innmari ettersmak av fisk selv om det er den omga tre som sjal smake litt sånn fox) :p
 
Back
Topp