kveldskos

nancy drew

Forumet er livet
hva skal dere ha til kveldskos i dag? trenger insperasjon...
 
Har kjøpt meg noen nye nattkjoler....så... [8D]
 
lansanje i 7 tiden å potetgull å snop etter Martin har lagt seg[:)]
 
Lefser med div godsaker og biffkjøtt[:D]
Og så ostekake med bringebærsaus til dessert[:D]
 
ORIGINAL: Qualitas

Har kjøpt meg noen nye nattkjoler....så... [8D]


hahahaha ja det er noen som har det[8D]
 
Biff, chips og bernaise [:D] (ostesnitzler til guttene). Blir kansje et glass vin til, og så har vi fått noe god konfekt vi kansje smaker på!
 
Vi har vært på grilltur i skogen i dag, så da blei det middagen til ungene. Jeg og mannen skal kose oss med hjemmelaget kinamat i kveld, popcorn og melkesjokolade, også har vi kjøpt filmen COP OUT!
 
Pepperbiff og pomfritt eller ris og tomat.

+ pepsi max, stratos og sørlandchips [:D]
 
Her blir det deling [8D]
Skal lage Taco til mannen og Eg skal ha spaghetti og kjøttdeig [8D]
 
her blir det kylling, pomfri, bearnesaus og salat[:)] pølse til barna da, siden vesla liker det bedre!
 
Til dessert skal vi ha gele og is[:)] Får besøk, så da måtte vi ha noe godt etter maten![:D] 
 
Jooo, glemte eg å si at eg har kjøpt julebrus?[8D] hehe, DEN skal eg nyte i kveld[:D] 
 
Vi skal kose oss med kjøttdeig og spagheti nå etter frøknas ønske og litt snop til henne etterpå[:)] så skal jeg kose meg med godteri, popcorn og en øl når hu er i seng og jeg skal se film[:D]
 
Her i huset skal vi ha bakt potet med masse tilbehør... <3 [:D]
 
Biff, pommes, bearnaise, lun mais... [:D][:D][:D][:D][:D][:D] 
 
Biff ( Indrefilet av okse) med hjemmelaget fløtegratinerte poteter,soppstuing og peppersaus... NAM! ( ikke akkurat helsekost så må ut å trene masse i morgen[;)][8D] )
 
Back
Topp