Kunne du ..

Kunne jeg godt gjort.
Var 3 uker i USA sammen med min familie for noen år siden. :)
 
Nei :P
Vi hadde bare slitt hverandre ut, hehe. Mine foreldre er i 70-årene og min mann sine er døde.
Nok med en helg sammen.
 
Reiser fortsatt stadig på ferie TIL svigers, det går helt fint
 
Jeg får ikke reist med svigers da de bor i ett annet land, men har jo vært på besøk :) kunne godt ha reist med mamma og pappa på mange ferier da vi har ett kjempe godt forhold, men det har ikke blitt så mye av det mens jeg var singel. Nå som jeg er gift og får barn så er jeg åpen for det :)
Jeg og mamma reiser på langweekend en gang i året, og så har vi hatt en uke i syden hvert år de siste 10 årene. I år tar vi med lillegutt og blir borte i to uker til høsten. Like stas hver gang :D
 
Jepp det kunne jeg :D å det fjør jeg å vær sommer :D mine svigers er helt fantastiske :D :D
Å min samboer går supert overens med mine foreldre å så vi planlegger å en tur til sommeren :D :D
 
Ja foreldrene mine hadde gått fint. Svigers hadde jeg nok også overlevd så lenge noe skjedde. Kunne aldri vært innesperret med de på en hytte uten mobildekning.
 
Jeg hadde storkost meg på ferie sammen med svigers og/eller mamma og hennes mann, eller pappa og hans kone. Gjerne alle seks sammen for min del. :)
 
Back
Topp