Du bruker en utdatert nettleser. Det kan hende den ikke viser dette eller andre nettsteder riktig. Du bør oppgradere eller bruke et alternativ nettleser.
Jeg så noen pelsbiller, men har ikke sett noen på en lang stund. Tror de kom inn i leiligheten i en søppelsekk med ullklær. Kastet alt av ull og nå har jeg ikke sett noen. Kjøper nytt neste år, spiller ingen rolle at det koster mye. Hater innsekter
Har ikke sett noe her vi bor. Foreldrene mine hadde for mange år siden rotte i kjelleren. Utrolig ekkelt for meg som hadde soverom i kjelleren. Jeg sov ikke der på noen netter
Vi hadde/har den såkalte majorstuebillen som tiltrekkes av fukt. Irriterende men ikke verdens ende. De så ut til å like seg i sofaen vår så vi kastet den, krysser fingre for at det var det..