kor lenge sov bebisen din

kjærsti

Glad i forumet
her må vi stå opp i 8- tia nu for tida.... når klokka blir 8 e snuppa kjempelei av å ligge i sænga...[:'(] hate å stå opp tidlig[&:]
 
He he... Skulle gjerne hatt Sara til å sove lenger jeg også.. Vi står også opp i 8 tida..
 
Litt forskjellig, men hun kan våkne i 6 tiden...få litt pupp i sengen sammen med meg..og fort sove til 09.30 tiden dersom vi ikke skal opp og følge storebror i barnehagen(snart skolen)! Men sover gjerne så lenge som til 8 nå om dagen uansett..og det er deilig.. og da får hun litt mat...blir med en tur ut, og sover et par timer når vi kommer hjem... DET er deilig. Før sov hun ikke i det heletatt på dagen.... så jeg setter enormt pris på de timene hun sover på formiddagen!
 
Litt forskjellig her .. av og til kan han sove til 12 og va og til 10 men no i det siste har det vert i ni tiden ... 
 
Jentene sover til 10-11 hvis vi ikke vekker dem. Siden det er litt stress på morgnen hvis begge våkner samtidig og skal ha mat, har jeg begynt å vekke dem. Da vekker jeg en i ni-tiden så får hun stell og mat, så vekker jeg søsteren etterpå for å gi henne mat. På den måten unngår jeg stress for dem og meg på morgnen, samtidig som de får mat nogenlunde likt.
 
sover til 9, men slokner som regel en time eller to til på formiddagen... han legger seg 20-21
 
Guttebassen min våkner 07(+-) Da er mamma så trøtt, men når jeg skal plukke han opp smiler og ler han til meg og da blir mamma så glad[:D]
 
Back
Topp