Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
Notat: this_feature_currently_requires_accessing_site_using_safari
Eg hadde kun 20% fast stilling da eg var gravid sist, jobbet meg ihjel som vikar på tilkalling og fekk en helt OK foreldrepenger sumKlager på at jeg mest sannsynlig står uten jobb![]()
perfekt nå når nr 2 er på vei
hva gjør man da???? Kan man i det hele tatt få foreldrepenger når man er arbeidsløs?
Klager på at jeg mest sannsynlig står uten jobb![]()
perfekt nå når nr 2 er på vei
hva gjør man da???? Kan man i det hele tatt få foreldrepenger når man er arbeidsløs?
Jeg har kjøpt meg noen topper fra kappahl å de går naturlig utover derVil klage bittelitt over den store magen min. Så vanskelig å skjule på jobben, hvordan skal man kle seg liksom? Et evig problem hver morgen![]()
Får håpe det er uskyldige blødningerOg der var det litt blod på papiret igjen![]()
Det har jeg gitt mannen min streng beskjed om at er helt forbudt! Jeg har sagt at han får lov til å ta Ritz-kjeks, men under ingen omstendighet tømme boksen, da må han dra ut og kjøpe ny. For disse er jo som medisin å regne for oss!Har tatt meg en dag hjemme fra jobb. Våknet og var kvalm, gikk på kjøkkenet for å finne noen ritz-kjeks, men det viste seg at boksen sto tom på kjøkkenbenken, fordi samboeren spiste opp alt i går kveld etter at jeg hadde lagt meg!!!
Klager på at jeg mest sannsynlig står uten jobb![]()
perfekt nå når nr 2 er på vei
hva gjør man da???? Kan man i det hele tatt få foreldrepenger når man er arbeidsløs?
Ja, for en jobb må jeg si! Men det ordner seg alltid. Jeg bor i Sverige og i følge en venninne som jobber med dette får jeg visst samme foreldrepenger om jeg blir gravid innen 1 år og 9 mnd siden forrige fødsel om jeg blir arbeidsløs mens jeg er gravid. Så håper det stemmerUff, så leit!Mener at det er slik at man får foreldrepenger dersom man har jobbet 6 av de 10 siste månedene før man går ut i permisjon? Er det fortsatt slik? Dagpenger gir vel forresten også grunnlag for foreldrepenger?
Helt enig i at 1.trimester er psykisk tøft.. og tiden går så innmari sakteJeg har menssmerter, og hatt en del rosa Crinone-rester så bekymret meg selv i hjelSynes 1.trimester er psykisk tøft.