kiropraktor

henriette25!

Forumet er livet
noen av dere som har hørt noen bruke det når man får vondt bekken?
 
jeg er nemlig litt skeptisk[&:] kiropraktoren til sambo sa at det var helt vanlig,men jeg har aldri hørt om det..
 
jeg vet folk gjør det. men sansynligheten for at det sklir tilbake er veldig stor...

Vi er tross alt kjempeslark.
 
jeg gikk til kiropraktor sist gang jeg hadde bekkenløsning. For meg funket det kjempe bra. Ble jo aldri kvitt plagene men kraftig redusert.
 
Var hos kiropraktor igår, og han knakk meg slik at bekkene skulle bli bedre. han sa at det var en liten glipp mellom bekkenet og et annet ben nedentil. Han knakk også opp nakken min :) for min del var det ikke vondt, bare fasinerende å høre det knekke;)
 
huff ble jeg noe klokere av dette da[8|][8D]
 
Det e bare å gå til kiropraktor med bekkenløsning! Sjekk med kontorene om de har noen som er spesialisert på gravide.
På klinikken jeg jobber, har vi to stk som behandler nesten kun baby og gravide.
Dersom dere syns det er dyrt i lengden, sjekk med forsikringselskapet ditt.
Helseforsikring dekker i de fleste tilfeller også kiropraktor.

Ta iallefall en sjekk hos en [:)]
 
jeg går til kiropraktor, begynte å gå lenge før jeg viste jeg var gravid. Jordmor anbefalte en kiropraktor her som er veldig flink med gravide, og det er han jeg går til!!! flaks [:D]
 
Back
Topp