Juni - skravletråden

Satser på at det gir seg før su er halvveis. Var fyllesyk hele forrige svangerskap..
Takk :p men kan jo være det blir bedre om jeg bare tar det litt rolig og hvis jeg kanskje har noe annet jeg kan spise eller drikke :p
 
Kan anbefale Neonate! Rekker til evigheten og litt til bare den har "fri sikt" :) Ellers synes jeg litt synd på deg nå ja.... :(
Ja det var veldig kjedelig! Vi har liksom ikke pleid å gjort noe på St.hans, kun når jeg var yngre. Og når vi først bli bedd ned til sjøen med naboene her for å kose oss med et lite bål osv også får jeg ikke blitt med, det er så surt det!

Det er Neonate jeg har hatt lyst på hele tiden :-) Når jeg var gravid så var det tilbud på en sånn billig Avent babycall til 400kr så da kjøpte vi heller det for tenkte det var bra nok. Men nå må vi ha ny for det kommer til å bli mange stunder der nede med naboene i sommer å jeg vil så gjerne også være med. Også trenger vi den til vi reiser til Spania om 2,5 uker :-)
 
Back
Topp