Julibaby :)

Gratulerer så mye :)
 
Tusen takk for alle gratulasjoner, blir jo helt overveldet her jeg ligger :):)
Selv om Vilde kom litt for tidlig, er alt bare helt fint med henne:) trengte ikke kuvøse, puster helt fint selv og spiser godt:) hun er bare helt skjønn!
Jeg derimot fikk litt komplikasjoner etter fødselen med at morkaken ikke ville løsne, så måtte hasteopereres i narkose rett etter fødselen. Mistet ganske mye blod, så har vært veldig slapp og sliten og bare sengeliggende.. Heldigvis har mannen stilt opp og tatt alt av stell og sånt, så jeg har bare slappet av og kost masse:) akkurat nå får jeg blodoverføring, så satser på at jeg blir litt kvikkere fort!
God helg til dere alle! :)
Ps: fødebagen kan aldri pakkes for tidlig har jeg nettopp erfart (måtte bare røske med meg noe i hyrten og styrten), så sett igang og pakk jenter! ;)
 
Gratulere så mye! Godt at det endte bra tilslutt! :)
 
Back
Topp